1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
По-русски e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

К С (Viber, telegram, WhatsApp) 097 806-79-11

097 806-79-11

Купуємо наручні швейцарські годинники Zenith

Годинникова мануфактура Zenith – це історія прагнення до ідеальної точності протягом більше 150 років.

Метою засновника однієї з перших промислових часових мануфактур Жоржа Фавр-Жако було зібрати під одним дахом представників усіх часових ремесел і налагодити виробництво годинників, що включає всі етапи розробки та виготовлення. Крім того, йому вдалося домогтися того, що деталі різних механізмів стали взаємозамінні. Zenith Подорожуючи по всьому світу в 1870-х роках він налагоджує продаж своїх годинників. З 1900 року його справа перейшла до племінника і зятя Джеймса Фавро. Сконцентрувавши зусилля на дослідженні ринків, аналізі їх потенціалу та перспективах розвитку, Zenith створює одну з перших в світі роздрібних мереж реалізації годинників. Популяризації годинників також сприяють укладені контракти з залізничними перевізниками і авіакомпаніями.

Великий внесок в дизайн виробів марки на початку XX століття внесли художники, що працювали в стилі модерн, і представники арт-деко.

З 1903 по 1968 рік марка Zenith отримала безліч престижних нагород за виняткову якість своїх калібрів, подала більше 300 патентних заявок і розробила понад 600 варіантів легендарних годинникових механізмів.

Zenith

Марка Zenith незмінно демонструє високу майстерність розробки і виробництва унікальних годинників.

Приклад тому – одне з останніх її досягнень: годинник Academy Christophe Colomb Hurricane з саморегульованим гіроскопічним модулем «Gravity Control» – пристроєм що дозволяє утримувати регулювальний вузол в строго горизонтальному положенні незалежно від кута нахилу зап'ястя і, таким чином, забезпечує найвищу точність. Механізм оснащений фузейною ланцюговою передачею, яка компенсує коливання енергетичного імпульсу від заводного барабана у міру витрати його енергії.

У січні 1969 року Zenith представила калібр El Primero з автоматичним заведенням – перший в світі інтегрований хронограф з колонним колесом, що має частоту балансу 36 000 напівколивань на годину, яка дозволяє відображати результати вимірів з точністю до 1/10 секунди. Сьогодні у цього калібру немає конкурентів в плані точності в своїй категорії. Zenith Механізм постійно вдосконалюється: інженери додають в калібр різні складні функції і авангардні розробки, завдяки чому він не раз удостоювався найрізноманітніших нагород.

Дуже багато уваги компанія приділяє прекрасним дамам – у багатьох колекціях розроблені моделі годинників спеціально для жінок в корпусах з рожевого або білого золота, нержавіючої сталі; також деякі моделі випускаються з діамантовим огранюванням корпусу та/або безеля: «Heritage Pilot Type 20 Lady», «Heritage Icons Star Moonphase», «Icons Star Moonphase», «Icons Star 33 Mm», «Elite Ultra Thin Lady», «Elite Ultra Thin Lady Moonphase», «El Primero Chronomaster Lady» та інші.

Купимо механічні годинники Zenith з ручним і автоматичним заводом в корпусі з золота, нержавіючої сталі з колекцій:

  • «Chronomaster»;
  • «Academy»;
  • «Elite»;
  • «Pilot»;
  • «Defy»;
  • та інші.

 

Pilot

Коллекція
Pilot,
Icons Star 33mm

рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Elite

Коллекція
Elite,
Ultra Thin Lady Moonphase

рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Academy

Коллекція
Academy,
Repetition
Minutes

рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Chronomaster

Коллекція
Chronomaster,
Winsor Annual
Calendar

рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Elite

Коллекція
Elite,
Chronograph
Classic

рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Academy

Коллекція
Academy,
Tourbillon
Perpetual
Calendar

рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Chronomaster

Коллекція
Chronomaster,
Lightweight

керамізований
алюміній,
карбон

Швейцарія

Chronomaster

Коллекція
Chronomaster,
Original

нержавіюча
сталь

Швейцарія

Chronomaster

Коллекція
Chronomaster,
Stratos
Flyback

нержавіюча
сталь
пориття
рожевим
золотом

Швейцарія

Pilot

Коллекція
Pilot,
Icons
Doublematic

рожеве
золото 18 К

Швейцарія

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Купівля годинників відомих брендів: фото, опис, ціниГОДИННИКИ Купимо дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, сапфіри, олександритиКОШТОВНІ КАМЕНІ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за самою кращою ціноюДІАМАНТИ Адреси скупки в Україні ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинниківКОНТАКТИ

 

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"