1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
Російською e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,

КиївСтар - 097 806-79-11

Купуємо наручні швейцарські годинники Patek Philippe

Patek Philippe – найстаріша в Женеві незалежна сімейна годинникова мануфактура.

Всі годинники, що випускаються мануфактурою, втілюють собою невпинне прагнення до досконалості. Незалежність – гарант стабільності, надійності і довговічності.

Компанія Patek Philippe, заснована в 1839 році, внесла безцінний внесок в історію формування традицій і майстерності годинникового мистецтва Женеви. Вісімдесят зареєстрованих патентів, двадцять з яких зіграли вирішальну роль у розвитку Patek Philippe Perpetual Calendar годинникового виробництва, закріпили за компанією Patek Philippe статус першопрохідника. Клеймо Patek Philippe – символ безперервного розвитку і знак якості, що відображає прагнення компанії до технологічних нововведень та новаторства. Застосування самих передових технологій і матеріалів в поєднанні з майстерністю і навичками годинникових майстрів, що передаються з покоління в покоління, дозволяє удосконалювати функції механізмів, підвищувати надійність і точність ходу годинників.

Більше 200 моделей постійного асортименту, оснащені широкою гамою фірмових механізмів, випускаються обмеженими серіями від десяти до декількох сотень моделей і розробляються як ексклюзивні витвори мистецтва.

У 2009 році компанія Patek Philippe ввела власний знак якості механічних годинників.

Клеймо Patek Philippe – свідоцтво найвищого рівня якості годинників, що значно перевершує Patek Philippe Grand Complications загальноприйняті стандарти. Процедура сертифікації була доповнена оцінкою найбільш важливих технологій і функцій виробничого процесу, точності ходу і довічного сервісного обслуговування. Клеймо Patek Philippe присуджується годиннику в цілому і є єдиним знаком якості, що гарантує довічне обслуговування годинника, незалежно від дати випуску. Сертифікація проводиться незалежною контролюючою організацією по ретельно розробленій схемі; клеймо Patek Philippe втілює собою всі основоположні цінності компанії і стандарти якості.

В асортименті мануфактури кілька колекцій механічних годинників з ручним і автоматичним заводом для чоловіків і жінок в корпусах з жовтого, білого та рожевого золота, платини і нержавіючої сталі.

Спеціально для жінок випущена колекція годинників з кварцовим механізмом «Twenty~4»; також для Patek Philippe Ladies Gondolo жінок випускаються кварцові годинники в колекціях «Aquanaut», «Gondolo» и «Nautilus».

Patek Philippe випускає годинники зі складними функціями, такими як хронограф, вічний календар, річний календар, фази місяця, світовий час, індикація часу двох часових поясів, турбійон, хвилинний репетир, індикатор запасу ходу.

Купимо годинники Patek Philippe з колекцій:

  • «Aquanaut», «Calatrava»;
  • «Nautilus», «Gondolo»;
  • «Golden Ellipse»;
  • «Rare Handcrafts»;
  • «Grand Complications»;
  • та інші.

 

Calatrava

Коллекція
Calatrava,
7200/1R-001

рожеве
золото

Швейцарія

Aquanaut

Коллекція
Aquanaut,
5068R-010

рожеве
золото

Швейцарія

Grand Complications

Коллекція
Grand Complications,
Diamond Bezel

рожеве
золото

Швейцарія

Gondolo

Коллекція
Gondolo,
7041R-001

рожеве
золото

Швейцарія

Nautilus

Коллекція
Nautilus,
7118/1200R-001

рожеве
золото

Швейцарія

Calatrava

Коллекція
Calatrava,
6006G-001

рожеве
золото

Швейцарія

Complications

Коллекція
Complications,
Automatic

біле
золото

Швейцарія

Complications

Коллекція
Complications,
World Time

рожеве
золото

Швейцарія

Grand Complications

Коллекція
Grand Complications,
5230R-001

рожеве
золото

Швейцарія

Grand Complications

Коллекція
Grand Complications,
6300G-001

біле
золото

Швейцарія

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Купівля годинників відомих брендів: фото, опис, ціниГОДИННИКИ Купимо дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, сапфіри, олександритиКОШТОВНІ КАМЕНІ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за самою кращою ціноюДІАМАНТИ Адреси скупки в Україні ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинниківКОНТАКТИ

 

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"