1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
Російською e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,

КиївСтар - 097 806-79-11

Купуємо наручні швейцарські годинники OMEGA

Компанія OMEGA побудувала свою репутацію на створенні революційних годинникових механізмів.

Заснована в 1848 році в швейцарському місті Ла Шо-де-Фон Луї Брандтом, на початку була простою майстернею по збірці годинників. Виготовляємі в майстерні годинники користувалися стабільним попитом. Згодом сини Луї Брандта, Луї-Поль і Сезар, перетворили годинникову компанію «Louis Brandt & Fills», якою вона спочатку називалася, в фабрику з виробництва годинників, де всі деталі механізмів та збирання стали проводитися в одному місці. Годинники, в яких використовувався створений в 1894 році калібр і названий Omega, були настільки популярні, що брати Брандт вирішили перейменувати компанію, Omega Speedmaster Moonwatch Grey of the Side Moon давши їй ім'я «OMEGA» – символ завершеності і досконалості.

В даний час компанія OMEGA входить в Swatch Group Ltd, але як і раніше залишається одним з найпрестижніших брендів холдингу. Компанії належать численні рекорди точності.

Одними з найвідоміших є годинники-хронографи Speedmaster, які з моменту появи в 1957 році характеризуються точністю, надійністю і міцністю. Ставши першим годинником, що побував на Місяці в 1969 році, хронограф Speedmaster заслужив право називатися «місячним годинником» – Moonwatch. Модель OMEGA Speedmaster Professional Moonwatch стоїть у ряді найбільш прославлених творінь компанії; годинники Speedmaster брали участь в шести експедиціях на Місяць.

Компанія Omega – офіційний хронометрист Олімпійських ігор, її досвід затребуваний на провідних змаганнях з легкої атлетики, плавання, гольфу, бобслею і вітрильного спорту.

Omega Seamaster Bullhead

Спеціально для дайвінгу більше 50 років тому компанією була розроблена колекція Seamaster, яка зараз включає вже кілька суб-колекцій: Seamaster 300, Planet Ocean 600 M, Aqua Terra 150 M, Diver 300 M, Bullhead, Ploprof 1200 M. Кожна з суб-колекцій включає моделі з різними варіантами корпусів і ремінців/браслетів.

Компанія активно використовує в годинниковій справі нові матеріали і сплави:

 • сплав 18-каратного золота і кераміки;
 • Liquidmetal – сплав, який має ряд переваг: високу межу міцності, відмінну стійкість до корозії, дуже високий коефіцієнт відновлення, відмінні зносостійкі характеристики, а також здатність трансформуватися при нагріванні подібно термопласту;
 • сплав на основі кераміки та Liquidmetal, який має низьку температуру плавлення, але після охолодження стає в три рази твердіше нержавіючої сталі; цей матеріал дозволяє також закріплювати діаманти на керамічному безелі і сапфіровому склі задньої кришки;
 • Omega De Ville Lady Matic золото Sedna 18 карат – сплав золота (не менше 75%), міді і паладію, який має унікальний рожевий відтінок, не вицвітаючий і не тьмяніючий з часом;
 • Nivagauss – неферомагнітний сплав, застосування якого в поєднанні з іншими неферомагнітними матеріалами і використанням кремнієвої спіралі балансу, дозволило створити годинникові механізми OMEGA Master Co-Axial стійкі до впливу магнітних полів силою до 15000 гаус.

Інноваційна технологія покриття SUPER-LUMINOVA, якою заповнені поглиблення вигравіруваних на безелі цифр і міток, а також покриття цим матеріалом стрілок, дозволяє легко зчитувати показання годинника і тахіметрічної шкали в умовах слабкої освітленості.

 

Купимо дорого годинник Omega в корпусі з помаранчевого/рожевого/білого/жовтого золота, золота SEDNA, платини, титану, чорної/сірої/білої кераміки, нержавіючої сталі; з браслетами з платини, рожевого/білого/жовтого золота, сталі і золота; з ремінцями з нейлонової тканини, шкіри, шкіри з підкладкою з каучуку, каучука, NATO; з функціями – 24-годинников шкала, GMT 24 години, будильник, річний календар, обертаємий в одному або обох напрямках безель, хронограф, хронометр, дата і день тижня, мала секундна стрілка, тахіметр, турбійон, а також багатофункціональний годинник з колекцій:

 • «CONSTELLATION», «DE VILLE», «SPEEDMASTER», «SEAMASTER»;
 • «Aqua Terra 150 M», «Broad Arrow», «Chronoscope», «Bullhead»;
 • «Date/Day-Date», «Diver 300 M», «Double Eagle», «Globemaster»;
 • «HB-SIA», «Hour Vision», «Ladymatic», «Mark II», «Moonwatch»;
 • «Planet Ocean 600 M», «Ploprof 1200 M», «Prestige», «Racing»;
 • «Seamaster 300», «Skywalker X-33», «Spacemaster Z-33»;
 • «Speedmaster `57», «Speedmaster 38», «Tourbillon», «Trésor»;
 • та інші.

 

Constellation

Коллекція
Constellation,
Chronometer Small Seconds

червоне
золото

Швейцарія

De Ville

Коллекція
De Ville,
Prestige

червоне
золото

Швейцарія

Seamaster

Коллекція
Seamaster,
Aqua Terra

червоне
золото

Швейцарія

Seamaster

Коллекція
Seamaster,
Diver 300 M Chronograph

титан

Швейцарія

Seamaster

Коллекція
Seamaster,
Planet Ocean 600 M

титан

Швейцарія

Seamaster

Коллекція
Seamaster,
Planet Ocean 600 M Chronometer

біле
золото

Швейцарія

Seamaster

Коллекція
Seamaster,
Ploprof 1200 M Master Chronometer

титан,
Sedna Gold

Швейцарія

Speedmaster

Коллекція
Speedmaster,
Moonwatch Chronometer Moonphase Chronograph

нержавіюча
сталь,
жовте золото

Швейцарія

Speedmaster

Коллекція
Speedmaster,
Moonwatch Professional Chronograph

нержавіюча
сталь

Швейцарія

Speedmaster

Коллекція
Speedmaster,
Olympic Games Rio 2016

нержавіюча
сталь

Швейцарія

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Купівля годинників відомих брендів: фото, опис, ціниГОДИННИКИ Купимо дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, сапфіри, олександритиКОШТОВНІ КАМЕНІ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за самою кращою ціноюДІАМАНТИ Адреси скупки в Україні ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинниківКОНТАКТИ

 

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"