Тел.: Life - 063 232-51-06
МТС - 050 654-32-38
Viber, Telegram, WhatsApp,
КиївСтар - 097 806-79-11
Купуємо наручні швейцарські годинники Longines
Longines – годинникова компанія вищого класу, що створює виняткові механізми у всіх своїх колекціях.
Заснована в 1832 в містечку Сент-Імье. Засновниками компанії були Огюст Агассі і два його компаньйона; свою діяльність годинникова контора почала з виробництва і продажу кишенькових хронометрів зі шпиндельним спуском, дуже схожих на продукцію інших швейцарських годинникарів. У 1852 році в Сент-Імье приїжджає Ернест Франсильон, племінник Огюста Агассі. Маючи економічну освіту, він поступово бере в свої руки кермо управління сімейним підприємством. У 1867 році в Сент-Імье, в містечку під назвою Ес-Лонжин, Ернест Франсильон відкриває фабрику Longines, яка в тому ж році випускає власний годинниковий механізм – 20-лінійний калібр з анкерним ходом і з механізмом заводу і переведення стрілок за допомогою заводної головки. За цей механізм підприємство отримує перший приз на Всесвітній виставці в Парижі 1867 року. На циферблатах всіх годинників, вироблених на фабриці, з'являється назва «Longines», а на всіх механізмах починають гравіювати зображення пісочного годинника з крилами.
З 1880 року марка зареєстрована в Федеральному управлінні інтелектуальної власності, в 1889 р зареєстрований логотип. У 1893 році марка отримує міжнародний захист: її реєструють в Міжнародному бюро захисту інтелектуальної власності. Сьогодні Longines – найстаріша діюча марка, зареєстрована без будь-яких змін у Всесвітній організації інтелектуальної власності.
У 1913 році компанія Longines розробляє свій перший калібр для наручного однокнопкового хронографа 13.33Z – механізм найвищої якості діаметром 29,00 мм, оснащений 30-хвилинним миттєвим лічильником який вимірює час з точністю до 1/5 секунди.
В1916 року компанія починає розробку фігурних годинникових механізмів і випускає на ринок асортимент овальних і прямокутних калібрів, якими оснащуються наручні годинники.
У 1919 році марка Longines стає офіційним постачальником Міжнародної авіаційної федерації. Розробляються спеціальні високоточні і надійні навігаційні прилади, які дозволяють фіксувати рекорди піонерів авіації.
У 1936 році підприємство створює калібр 13ZN для наручних хронографів, який виробляється в різних варіантах, з однією або двома кнопками, з 30-хвилинним напівмиттєвим лічильником і 60-хвилинним лічильником безперервної дії. На цей калібр – один з найбільш досконалих у своїй історії – компанія подає заявку на видачу патенту.
У 1939 році на базі 24-лінійного калібру компанія розробляє прилади для механічного хронометражу, серед яких – хронограф з 30-хвилинним напівмиттєвої дії лічильником і ратрапантом, спортивним напівмиттєвої дії лічильником з ратрапантом або без і ще одним точним лічильником, що забезпечує точність до однієї сотої секунди.
В цьому ж році Longines випускає і патентує перший механізм з автоматичним заводом; вдосконалення цього прототипу стає повномасштабним завданням для компанії, яка вперше застосовує нову технологію заводу годинникових механізмів в масовому виробництві.
1954 – розробляються перші кварцові годинники, які швидко ставлять кілька вражаючих рекордів точності в Невшательскій обсерваторії. Хронометричний прилад Chronocinégines, що складається з камери 16 мм, з'єднаної з кварцовим годинником, дозволяє отримати серію кадрів, зроблених з витримкою в одну соту секунди; це дозволяє суддям простежити рух спортсменів в момент перетину фінішної межі. Цим же приладом в 1964 Longines заміряє світовий рекорд швидкості на суші, встановлений Дональдом Кемпбеллом на своєму боліді Bluebird II – 648.565 км/год.
У тому ж році Longines випускає першу колекцію під назвою «Conquest» – початок реалізації нової стратегії розвитку, заснованої на лінійках моделей.
У 1969 році завершився проект «Пісочний годинник» і Longines представила перший кібернетичний кварцовий калібр L6512 для наручних годинників, названий Ultra-Quartz.
У 1972 році були представлені годинники Longines LCD, що показують час за допомогою цифр на рідкокристалічному дисплеї. Годинники були створені спільно з компаніями Ebauche SA і Texas Instrument Incorporated і отримали вищу оцінку Щорічної галузевої дослідницької конференції IR100.
У 1977 році фабрика удосконалює механічний калібр L990 з автоматичним заводом, оснащений двома барабанами, розташованими на одній пластині – автоматичний механізм висотою 2,95 мм, самий плоский в світі в своїй категорії. Таким чином компанія посилює лінійку механічних годинників Longines і доводить свою прихильність саме механічному годиннику в момент, коли численні годинникові фірми все активніше використовують кварц.
Тим не менш, компанія веде розробки в області кварцових технологій і 1979 року представляє кварцові годинники товщиною 1,98 мм. Це перший надтонкий хронометр, товщина якого не перевищує 2 мм - Feuille d`Or - «Золотий лист».
У 1982 році компанія підписує угоду про технічне партнерство з командами "Формули 1" Ferrari і, трохи пізніше, Renault; компанія Longines на 10 років стає офіційним хронометристом змагань F1.
У 1982 році Longines увійшла до складу компанії SMH, яка зараз називається Swatch Group і є світовим лідером у виробництві годинників.
Протягом наступних років компанія випускає кілька колекцій:
- «Longines DolceVita» – особлива увага до прекрасної статі;
- «Longines evidenza» – годинники бочкообразної форми, що підтверджують традиційну витонченість стилю марки;
- «Longines Master Collection» – колекція, присвячена багаторічної історії годинникового виробництва компанії, повністю складається з механічних годинників автоматичних або з ручним заводом;
- «Longines Sport Collection» – хронометри для спортсменів, що відповідають їхнім особливим потребам без шкоди для витонченості; складається з чотирьох різних лінійок: HydroConquest, Conquest, GrandeVitesse и Admiral;
- «Longines Master Collection Retrograde» – серія хронометрів, яка завершує лінійку, створену як данина традиціям годинникової майстерності; спеціально для цього годинника були вдосконалені дві версії годинникового механізму з автоматичним заводом і ретроградними функціями;
- «Longines Saint-Imier Collection» – посвята рідному місту компанії, в якому вона продовжує працювати і сьогодні; в колекцію увійшли годинники з найпрестижнішими механізмами марки, створеними завдяки багатющої технологічій спадщини фірми;
- «Longines Elegant» – механічний годинник трьох різних розмірів з широким вибором циферблатів, кожен з яких трактує елегантність у власному стилі;
- і багато інших.
Купимо дорого годинники Longines чоловічі та жіночі в корпусі з золота, нержавіючої сталі; з браслетами, каучуковими і шкіряними ремінцями.
Коллекція
Heritage,
Railroad
нержавіюча
сталь
Швейцарія
Коллекція
Conquest lassic,
L2.786.5.76.7
нержавіюча
сталь,
покриття 18 К
рожеве золото
Швейцарія
Коллекція
Evidenza,
L2.643.4.73.4
нержавіюча
сталь
Швейцарія
Коллекція
Hydroconquest,
L3.744.4.56.6
нержавіюча
сталь
Швейцарія
Коллекція
DolceVita,
L5.512.5.79.7
нержавіюча
сталь,
покриття 18 К
рожеве золото
Швейцарія
Коллекція
Flagship,
L4.874.3.37.7
нержавіюча
сталь,
PVD покриття
жовтим золотом
Швейцарія
Коллекція
Flagship,
L4.774.8.22.2
рожеве
золото 18 К
Швейцарія
Коллекція
Master Collection,
Automatic Multi Function
нержавіюча
сталь
Швейцарія
Коллекція
Master Collection,
L2.673.8.78.3
рожеве
золото 18 К
Швейцарія
Коллекція
Saint Imier,
L2.764.4.53.6
нержавіюча
сталь
Швейцарія
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"