1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
Російською e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,

КиївСтар - 097 806-79-11

Купуємо наручні німецькі годинники A.Lange & Sohne

Назву «A.Lange & Sohne» мануфактура отримала в 1868 році.

У цей час Ріхард, син Фердинанда А. Ланге, офіційно став партнером в сімейному бізнесі. У 1871 році до нього приєднався і Еміль, молодший брат Ріхарда.

Талановитому часовому майстру Фердинанду А. Ланге, який заснував компанію в містечку Гласхютте, розташованому в східній частині Рудних гір Саксонії, належать численні удосконалення в годинниковій справі. Одне з них – тричвертна платина. У цій деталі, більшою за розміром, ніж звичайні мости, встановлюються всі осі колісної передачі, що дозволяє зробити зчеплення всіх коліс стабільнішим; тричвертна платина досі є найбільш важливою традиційною ознакою годинників «A.Lange & Sohne». Фердинанд А. Ланге був першим європейським годинникарем, який почав застосовувати метричну систему, що дозволило значно спростити обчислення.

Націонал-соціалізм, війна, окупація, позбавлення прав володіння мануфактурою соціалістичними владою в 1948 році зруйнували компанію. Лише після падіння Берлінської стіни, у 66-річного Вальтера Ланге, сина Рудольфа Ланге, онука Еміля і правнука Фердинанда А. Ланге, з'явився шанс відродити сімейний бізнес.

Grand Lange 1 Moon Phase

На початку 1990 року Вальтер Ланге разом з Гюнтером Блюмляйном, процвітаючим організатором годинникового бізнесу, виробили план відтворення мануфактури. Так почалася нова ера годинникової компанії.

Перший патент, отриманий фірмою Lange Uhren GmbH, стосувався конструкції великого покажчика дати. Заявка на патент була оформлена в 1992 році, а вже через два роки цим складним пристроєм були обладнані механізми трьох моделей з першої четвірки годинників, представлених в 1994 році A. Lange & Sohne. Великий покажчик дати - це одне з безлічі винаходів і патентів, задуманих, розроблених і реалізованих «A.Lange & Sohne». До 1994 року компанією було представлено чотири калібру, а в 2011 році, лише через 17 років, число калібрів мануфактури виросло до 40. До того часу компанією було завойовано понад 150 міжнародних нагород.

Стратегія компанії – створення для кожного годинника механізмів, що характеризуються оптимальним поєднанням функціональності і конструкції.

 

Чоловічі

Коллекція
Lange 1,
Lange 1

1994 рік

платина

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
1815,
Annual calendar

рожеве
золото 18 К

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
Lange 1A,
Limited Edition Guilloche

1998 рік

жовте
золото 18 К

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
Zeitwerk,
Striking time

рожеве
золото

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
Lange 1,
Time zone

платина

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
Lange 1,
Tourbillon
perpetual calendar Handwerkskunst

платина

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
Lange 1,
Moon phase
lumen

платина

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
Saxonia,
Automatic

біле
золото 18 К

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
1815,
Tourbillon

рожеве
золото 18 К

Німеччина

Чоловічі

Коллекція
1815,
Tourbograph
perpetual pour le merite

платина

Німеччина

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Купівля годинників відомих брендів: фото, опис, ціниГОДИННИКИ Купимо дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, сапфіри, олександритиКОШТОВНІ КАМЕНІ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за самою кращою ціноюДІАМАНТИ Адреси скупки в Україні ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинниківКОНТАКТИ

 

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"