1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
Російською e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,

КиївСтар - 097 806-79-11

Купуємо наручні швейцарські годинники Breitling

Breitling – швейцарська годинникова компанія, що спеціалізується на виробництві хронографів.

Ці високоточні годинникові механізми призначені для спорту, науки і промисловості. Всі моделі оснащені сертифікованими механізмами найвищої якості, повністю виробленими на власній мануфактурі.

Леон Брейтлінг (Léon Breitling), заснувавший годинникові майстерні в 1884 році в Швейцарській Юрі, присвятив своє життя винятковій справі: хронографам і хронометрам. Діяльність компанії протягом всієї історії існування нерозривно пов'язана зі спортом, автомобілебудуванням і авіацією.

До розробок компанії відносяться, наприклад, незалежна кнопка управління хронографом (1915 рік). В 1923 році система була вдосконалена за рахунок поділу функцій запуску/зупинки і скидання, що дозволило підсумовувати кілька послідовних часових інтервалів без необхідності встановлювати стрілки у вихідне положення. Це виявилося дуже корисним як для вимірювання часу на спортивних змаганнях, так і для розрахунку польотного часу. У 1934 році компанія Breitling додала в конструкцію хронографа другу кнопку скидання – безперечний технічний прорив, який незабаром був узятий на озброєння всіма основними конкурентами.

Breitling Premier 1940 Кишеньковими, а пізніше наручними хронографами компанії Breitling – надійними, точними і стійкими до зовнішніх впливів механізмами, користувалися піонери авіації. На початку 1930-х років компанія Breitling розширила лінійку бортовими хронографами, призначеними для установки в кабінах літаків. Ці прилади, які забезпечували безпечне пілотування, мали величезний успіх у збройних силах різних країн, включаючи Королівські військово-повітряні сили. Їх використовували для обладнання гвинтових винищувачів часів Другої світової війни. Протягом 1950-х і 1960-х років бортові хронографи виробництва Breitling стали стандартним бортовим обладнанням – спочатку на гвинтових, а потім і на реактивних літаках різних виробників у багатьох авіакомпаніях. Компанія завоювала статус «офіційного постачальника світової авіації».

Breitling Navitimer 1952 В 1952 році створена легендарна модель компанії – «Navitimer» – наручний хронограф з круглою логарифмічною лінійкою, призначеної для виконання розрахунків, пов'язаних з різними навігаційними завданнями. Хронограф супроводжував Скотта Карпентера в ході його орбітального польоту на борту космічного корабля «Aurora 7», ставши першим наручним хронографом, котрий побував в космосі. Це самий «старий» механічний хронограф, що знаходиться в провадженні протягом більше 60 років.

У 1969 році компанією була вирішена одна з найбільш складних технічних проблем XX століття в області годинного виробництва – хронограф з годинниковим механізмом, забезпечений системою автоподзавода.

1984 рік Breitling ознаменував відродженням механічних хронографів, випустивши свою знамениту модель Chronomat, яка з тих пір є провідною моделлю.

Крім механічних хронографів, Breitling також утвердився в індустрії електронних годинників, розробивши широкий спектр високотехнологічних інструментів, які перш за все і найбільшою мірою призначені для використання в авіації. Breitling Emergency В електронних виробах компанії використовуються унікальні термокомпенсовані механізми SuperQuartz ™, які володіють в десять разів вищою точністю, ніж стандартні кварцові механізми.

Модель Emergency – перший наручний годинник з вбудованим аварійним двочастотним мікропередавачем - радіомаяком, який може служити як для подачі аварійного сигналу, так і для пеленга в ході пошуково-рятувальних операцій.

Breitling – єдиний в світі часовий бренд, який піддає всі свої механічні та кварцові механізми тестів швейцарського інституту хронометрії (Swiss Official Chronometer Testing Institute, COSC). Це є найвищим критерієм точності і надійності. Компанією побудовано надсучасна мануфактура Breitling Chronométrie в місті Ла-Шо-де-Фон, що спеціалізується на розробці і виготовленні механічних хронографів.

 

 

Жіночі

Коллекція
Colt,
Lady

сталь

Швейцарія

Жіночі

Коллекція
Galactic,
36 Automatic

сталь,
сталь і золото,
рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Navitimer,
01

сталь,
червоне
золото 18 К

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Chronoliner

сталь,
червоне
золото 18 К

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Chronomat,
44 GMT

сталь,
сталь і золото,
рожеве
золото 18 К

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Superocean,
Chronograph

сталь,
сталь і золото,
чорна сталь

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Superocean
Heritage,
Chronograph 44

сталь,
сталь і золото

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Avenger,
II Seawolf

сталь,
чорна сталь

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Transocean,
Chronograph

сталь,
сталь і золото,
червоне
золото 18 К

Швейцарія

Чоловічі

Коллекція
Montbrillant,
01

сталь,
червоне
золото 18 К

Швейцарія

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Купівля годинників відомих брендів: фото, опис, ціниГОДИННИКИ Купимо дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, сапфіри, олександритиКОШТОВНІ КАМЕНІ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за самою кращою ціноюДІАМАНТИ Адреси скупки в Україні ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинниківКОНТАКТИ

 

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"