1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
Російською e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,

КиївСтар - 097 806-79-11

Купуємо годинники A.Lange & Sohne «Lange 1 Tourbillon perpetual calendar»

 

Предыдущая
 
Следующая

Чоловічі

Колекція:  Lange 1

Модель:  Tourbillon perpetual calendar Handwerkskunst

Розмір:  41,9 мм

Товщина:  12,2 мм

Форма:  кругла

Тип скла:  сапфірове антиблікове

Тип циферблата:  аналоговий

Годинниковий механізм:  автоматичний завод

Спеціальні функції:  години і хвилини на зміщеному циферблаті; турбійон із запатентованою функцією зупинки; вічний календар з великим покажчиком дати, секторних покажчиків дня тижня, місяця на периферійному кільці і покажчиком високосного року; покажчик фази Місяця; індикатор «день/ніч»

Матеріал корпуса:  платина

Браслет/ремінець:  ремінець, шкіра алігатора

 колір:  чорний

Безель:  нерухомий

матеріал безеля:  платина

функції безеля:  немає

Запас ходу:  50 годин

Країна виробник:  Німеччина

Lange 1

 

Опис

Циферблат годинника LANGE 1 TOURBILLON PERPETUAL CALENDAR HANDWERKSKUNST, виготовлений з цільного білого золота, прикрашений ретельно виконаними обронним гравіюванням і гравіюванням стилю «трембляж».

Календарні покажчики разом із запатентованим периферійним кільцеподібних покажчиком місяці гармонійно розміщені по циферблату. Вони забезпечують безпомилкове визначення дати, дня тижня, місяця, року по високосному циклу і фази Місяця з першого погляду. Вперше в годиннику Lange сині цифри великого покажчика дати промальовані вручну. Ручне гравіювання застосовується і при декоруванні деталей механізму: мостів турбийона і проміжного колеса, а також ротора системи автоматичного заводу. Три сегмента тричвертні платини механізму прикрашені фактурної шліфуванням, що дає ефект соляризації.

Корпус: платина; циферблат: біле золото з родієвим покриттям; гравірування в техніці «трембляж» і обронне гравірування виконані вручну, сині цифри великого покажчика дати промальовані вручну; стрілки: золото з родієвим покриттям.

Виробництво годинників серії Handwerkskunst лімітовано 15 екземплярами в платинових корпусах і призначалося для бутиків.

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Купівля годинників відомих брендів: фото, опис, ціниLANGE & SOHNE Купимо дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, сапфіри, олександритиКОШТОВНІ КАМЕНІ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за самою кращою ціноюДІАМАНТИ Адреси скупки в Україні ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинниківКОНТАКТИ

 

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"