1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
Російською e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,

КиївСтар - 097 806-79-11

Купуємо годинники A.Lange & Sohne «Lange 1 Time zone»

 

Предыдущая
 
Следующая

Чоловічі

Колекція:  Lange 1

Модель:  Time zone

Розмір:  41,9 мм

Товщина:  11,0 мм

Форма:  кругла

Тип скла:  сапфірове антиблікове

Тип циферблата:  аналоговий

Спеціальні функції:  індикація часу в двох часових поясах з індикаторами "день/ніч", кільцем покажчика часових поясів; великий покажчик дати домашнього часу; покажчик запасу ходу

Матеріал корпуса:  платина

Браслет/ремінець:  ремінець, шкіра алігатора

 колір:  чорний

Безель:  нерухомий

матеріал безеля:  платина

функції безеля:  немає

Країна виробник:  Німеччина

Lange 1

 

Опис

У цій моделі годинника два циферблати: більшого розміру, призначений для показу часу домашнього часового поясу і циферблат меншого розміру з арабськими цифрами міток годин для показу місцевого часу.Тому по годинах можна буквально з першого погляду визначити час в двох часових поясах.

На циферблаті більшого розміру також є маленька секундна стрілка, виготовлена з воронована стали.

На обох циферблатах встановлені індикатори "день/ніч" з трикутною стрілкою і темно-синьою дугою. Індикатор циферблата більшого розміру (час домашнього часового поясу) встановлено під міткою XII, а індикатор циферблата меншого розміру (час другого часового поясу) - лівіше мітки "8 годин".Стрілка вказує на синю дугу вночі і протилежному напрямку вдень.

Циферблат меншого розміру служить для індикації часу другого часового поясу. Виготовлена з цільного золота накладна трикутна мітка вказує на назву міста, що позначає поточний часовий пояс, на який налаштований годинник.

При натисканні кнопки, встановленої на лівій стороні корпусу, кільце покажчика міста, годинникова стрілка циферблата меншого розміру і індикатор "день/ніч" пересуватимуться вперед до тих пір, поки не буде вказано час в обраному часовому поясі.

В ударостійкому годинниковому механізмі, що працює на частоті 21600 напівколивань на годину, встановлена спіраль Nivarox®, а також прецизійна система налаштування положення рівноваги балансу з бічним гвинтом і пружиною форми "лебедина шия".

Варіанти.

  • корпус: платина; циферблат: з суцільного срібла, колір «срібло»; стрілки: з рожевого золота і з воронованої стали;
  • корпус: 18-каратне рожеве золото; циферблат: з суцільного срібла, колір «срібло»; стрілки: з рожевого золота і з воронованої стали;
  • корпус: жовте золото; циферблат: з суцільного срібла, колір «шампанське»; стрілки: жовте золото;
  • корпус: золото медового відтінку; циферблат: з суцільного срібла, колір «срібло»; стрілки: золото медового відтінку; лімітована серія, 100 прим.

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Купівля годинників відомих брендів: фото, опис, ціниLANGE & SOHNE Купимо дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, сапфіри, олександритиКОШТОВНІ КАМЕНІ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за самою кращою ціноюДІАМАНТИ Адреси скупки в Україні ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинниківКОНТАКТИ

 

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"