1VIP-JEWELLER - продати дорого ювелірні вироби та прикраси, діаманти, швейцарські годинники, дорогоцінні камені
Російською e-mail:

Тел.: Life - 063 232-51-06

МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,

КиївСтар - 097 806-79-11

Купуємо дорогоцінні камені

 

Діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри, олександрити

 

Природними каменями вважаються мінерали, утворені в природі природним шляхом.

До них відносяться алмази, смарагди, рубіни, сапфіри, олександрити.

Вартість (ціна) дорогоцінних каменів залежить від розмірів, кольору, прозорості і якості огранювання.

Синтетичні аналоги, отримані в лабораторії, мають хімічний склад, кристалічні ґрати і оптичні властивості такі ж, як у натуральних (корунд-сапфір).

Імітацією вважаються камені, які за зовнішнім виглядом схожі на дорогоцінні камені, але відрізняються хімічним складом і фізичними властивостями (діамант-фіанит).

Наша компанія придбає тільки ограновані (ювелірні) дорогоцінні камені.

Рубіни, сапфіри, смарагди і олександрити розглядаємо тільки в ювелірних прикрасах

Рубін

Продати рубін

Сапфір

Сапфір

Смарагд

смарагд ціна

Олександрит

Александрит ціна купівлі

 

Природні мінерали – дорогоцінне каміння

 

Натуральний алмаз

Алмази  належать до найбільш цінних та прекрасних витворів природи.

Цей найскладніший камінь складається всього з одного елемента: вуглецю. Він цінується за безбарвну природу і чистоту. Більшості алмазів понад мільярд років. Вони сформувалися в умовах високої температури і тиску, що існують на глибині понад 100 кілометрів під земною поверхнею.

Кристалічна структура алмазу ізометрична, що означає, що атоми вуглецю зв'язані однаково в усіх напрямках. Характерний хімічний склад і кристалічна структура алмазу роблять його унікальним членом мінерального царства.

Інший мінерал, графіт, також містить тільки вуглець, але процес його створення і кристалічна структура значно відрізняється від алмазу. Графіт настільки м'який, що їм можна писати, в той час як алмаз настільки твердий, що його можна подряпати лише іншим алмазом – він посідає останнє місце в мінералогічній шкалі твердості Мооса, тобто найтвердіший з існуючих в природі мінералів.

Алмаз – єдиний камінь що складається практично з одного вуглецю – його зміст зазвичай становить близько 99,95%. Решта 0,05% включають один або кілька мікроелементів, деякі з яких можуть впливати на його колір або форму кристала.

Алмаз стає діамантом лише після обробки і огранювання.

 

Натуральний рубін

Рубіни – найцінніша різноманітність видів корундових мінералів.

Присутність хрому надає цьому червоному різноманіттю мінерального корунду свій багатий колір. У стародавньому санскриті рубін називався ратнарадж – «цар дорогоцінних каменів».

Колір рубіна залежить від кількості хрому – чим більше хрому, тим сильніше червоний колір. Хром також може викликати флуоресценцію, що збільшує інтенсивність червоного кольору. Флуоресценція, в свою чергу, може зробити колір рубіна ще більш інтенсивним і збільшити його цінність. Колір рубінів варіюється від помаранчево-червоного до фіолетово-червоного.

Колір є найбільш значущим показником, що впливає на вартість рубіна.

Найпрекрасніший рубін має чистий, яскравий червоний до злегка пурпурно-червоного колір.

У міру того, як колір стає занадто помаранчевим або більш пурпуровим, рубін переміщується вниз по шкалі якості. Високоякісні рубіни мають яскраву насиченість кольору. Щоб вважатися кращим, колір не повинен бути дуже темним або занадто світлим. Якщо колір дуже темний, він негативно впливає на яскравість каменю. З іншого боку, якщо колір занадто світлий, камінь вважається рожевим сапфіром, навіть якщо інтенсивність кольору висока.

Рубін належить до найцінніших дорогоцінних кольорових каменів.

 

Натуральний сапфір

Сапфіри, як і рубіни, є різновидом корунду.

Назва «сапфір» також може застосовуватися до будь-якого корунду, який не є рубіном.

Залежно від вмісту мікроелементів сапфірові різновиди мінерального корунду можуть бути синіми, жовтими, зеленими, помаранчевими, рожевими, фіолетовими або навіть показувати шестипроменеву зірку, якщо їх зробити формою кабошон.

Синій колір сапфіра обумовлений наявністю домішок титану і заліза. Наявність же в різних поєднаннях і пропорціях домішок інших мікроелементів, в тому числі заліза і хрому, дає масу інших кольорів і відтінків сапфірів, які прийнято називати фантазійними. Це робить сапфіри не схожими один на одного.

Сині сапфіри, як правило, містять деякі включення, але в порівнянні з рубінами зазвичай мають більшу чистоту.

Зазвичай великі сині сапфіри більш доступні, ніж великі рубіни.

 

Натуральний смарагд

Смарагди – це зелена і зеленувато-синя різноманітність берилу.

У цю групу також входять аквамарин і берили інших кольорів.

Смарагди розрізняють за ступенем зеленого, що робить одні камені смарагдом, а інші – менш дорогим зеленим бериллом.

Однак погляди фахівців-геммологов, геммологічних лабораторій і торговців можуть розходитися щодо насиченості кольору дорогоцінного каменю і того, що вважається «дуже світлий» для кваліфікації каменю як зелений берил, а не смарагд. GIA, наприклад, використовує лабораторні порівняльні камені, щоб визначити, чи достатньо насичений зелений, щоб дорогоцінний камінь назвати смарагдом.

Найпереважніші кольори смарагду – блакитно-зелені, чисто зелені, з яскравою насиченістю кольору.

Оскільки щільність смарагду нижче, ніж у алмазу, камінь смарагду буде більш великим за розміром в порівнянні з діамантом такої ж ваги.

На сьогоднішній день більшість дрібних смарагдів видобуваються в Африці, Південній Америці і Центральній Азії.

 

Натуральний олександрит

Олександрити – рідкісна різноманітність мінерального хризоберилу.

Вперше був виявлений в Уральських горах Росії в 1830-х роках і названий олександритом в честь майбутнього царя Олександра 2. Відрізняється від інших хризоберилів тим, що володіє сильним плеохроізмом, тобто відображенням різних кольорів при перегляді в різних напрямках: як правило, трьох плеохроічних кольорів – зеленого, помаранчевого і фіолетово-червоного.

Крім того, камінь змінює колір залежно від джерела світла – від зеленого до синювато-зеленого при денному світлі і червоного до пурпурного червоного в лампі розжарювання.

Інші камені також змінюють колір у відповідь на зміну джерела світла, але трансформація цього дорогоцінного каменю настільки разюча, що саме явище часто називають «олександритним ефектом».

Рідкісний камінь, вага більшості огранених каменів становить не більше одного карата.

Олександрит хорошої якості має мало включень.

Іноді голчасті включення створюють ефект котячого ока, особливо помітний в формі кабошон.

 

 

Купівля ювелірних прикрас, ювелірних виробів з діамантами і коштовними каменямиЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ Ціни на годинники відомих брендівНАРУЧНІ ГОДИННИКИ Професійна оцінка діамантів: чистота, колір, ограновування, маса. Купівля за найкращою ціноюДІАМАНТИ Контакти в Україні - скупка ювелірних виробів з дорогоцінним камінням, діамантів, брендових наручних годинників, коштовних каменівКОНТАКТИ

 

© 2013 – 2023 Ювелірні вироби, годинники, діаманти, смарагди, дорогоцінні камені
Всі права належать компанії "1VIP-JEWELLER"